eTwinning projektas ,,Magic drop of water“


2024 m. balandžio 15 dieną prisijungėme prie tarptautinio eTwinning projekto „Stebuklingas vandens lašelis“ (Magic drop of water“). Projekte dalyvauja Slovakijos ir Lietuvos darželinukai.

Projekto tikslas – suteikti žinių apie vandens savybes, jo svarbą žmogui ir supančiai aplinkai.

Vaikai sužinos, kad kiekvienas yra atsakingas už vandens taršą ir tausojimą ateities kartoms. Įgys praktinių įgūdžių, patarimų ir gudrybių, kaip taupyti vandenį kasdieniame gyvenime. Bendradarbiavimas ir bendravimas: vaikai mokysis bendrauti ir kartu spręsti problemas bei rasti būdų, kaip pagerinti vandens tausojimą. Ugdysis empatiją: vaikų mokymas apie vandens tausojimo svarbą gali padėti jiems ugdyti empatiją žmonėms, gyvenantiems tose vietovėse, kuriose trūksta vandens. Vaikai sužinos, kad jų veiksmai gali turėti įtakos kitiems žmonėms ir planetai. Kritinis mąstymas: vaikai mokysis kritiškai mąstyti apie savo vandens suvartojimą ir ieškos būdų, kaip jį sumažinti. Mokymasis apie vandens tausojimą darželyje reiškia ne tik vandens tausojimą, bet ir atsakingų bei informuotų piliečių, kurie vertina aplinką ir nori imtis veiksmų ją apsaugant.

Vykdydami projektą atliksime įvairius meninius, kūrybinius darbelius bei eksperimentus su vandeniu, aiškinsimės apie vandens svarbą žmogaus organizmui ir gamtai

Birželio 12, 2024

Palikite komentarą
Jūsų vardas Saugos kodas
Jusų komentaras